Znaczenie E-learningu

Metoda e-zrozumienia nie jest tak naprawdę obca korporacjom biznesowym i osobom fizycznym, mimo że epidemia pandemii COVID – 19 napędzała popyt na firmy do korzystania z nowoczesnych platform technologicznych, które napędzają zastanawianie się nad przedsięwzięciami. W prostych słowach i wyrażeniach e – poznawanie (Digital Learning) to działanie polegające na zrozumieniu (szkoleniu lub nauczaniu) za pomocą narzędzi cyfrowych online, takich jak komputery osobiste, świat online, programy aplikacyjne i telefony komórkowe.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, można znaleźć Rozszerzony wymóg dla korporacji, aby dać opanowanie odpowiedzi do osób korzystających z narzędzi wirtualnych, ponieważ korzyści odległe przyćmić wady. Dzięki cyfrowemu zrozumieniu środków, organizacje mogą łatwo zyskać znacznie więcej, niż było to możliwe wcześniej. Ten pouczający artykuł przynosi oświetlenie wiele korzyści z cyfrowego uczenia się i logiki za dlaczego agencje muszą przemyśleć swoje wymyślanie taktyki.

Zastosowanie internetowych sieci cyfrowych do dowiadywania się znacznie zmienia naszą metodę edukacji i uczenia się, a glob korporacyjny i biznesowy powinien być w stanie podążać za tą nową rzeczywistością. Dni treningu klasowego powoli się zatrzymują z powodu hey there-performance world-wide-web i innych przełomów w innowacjach technologicznych. Zaczyna być trudniej ludziom żyć zainteresowani i ostrożni w trakcie rozszerzonych sesji ćwiczeń w sali lekcyjnej, długość zainteresowań osób znacznie spadła w ostatnich czasach. Badania wskazują, że e-Learning wymaga około 60% mniej czasu niż opanowanie identycznych porad wewnątrz klasy. Dostawcy szkoleń muszą szukać wskazówek, jak zapewnić programy coachingowe, które upewnią się, że uczniowie są prawidłowo zaangażowani – korzystna technologia sprawi, że będzie to możliwe.

Postęp w technologiach spowodował, że dostęp do danych jest prostszy i szybszy, Wiele osób ma już szybki dostęp do artykułów informacyjnych, filmów online, innych i podcastów elektronicznych treści cyfrowych. Wiele korzyści płynących z e-learningu jest licznych, przedstawiliśmy niektóre wymienione poniżej

1. Dotacje E-learningowe do domu dla większej elastyczności w zakresie procedur i terminów realizacji usług szkoleniowych.

2. Za pomocą wirtualnego masteringu można uzyskać dostęp do informacji bez wysiłku w dowolnym miejscu i czasie.

3. Zajęcia E-learningowe są zwykle tańsze, a więc chronią organizacje przed większymi wydatkami.

4. W zasadzie nie ma kontroli nad ilością osób uczących się, które biorą udział w kursie szkoleniowym w tym samym czasie, a nie jak przeciętne szkolenie w sali lekcyjnej.

5. Skomputeryzowana wiedza pozwala uczniom uczyć się według własnego indywidualnego harmonogramu, podnosząc tym samym ochronę i zaangażowanie.

Przyszłość korporacji

Aby firmy mogły przetrwać, muszą stale ewoluować, aby sprostać wymaganiom naszych własnych kiedykolwiek w twoim życiu-przełączanie świata i E-Mastering jest zwykle istotnym czynnikiem rozwoju i dobrych wyników związanych z korporacją. “Firmy takie jak IBM, Sears i Visa zaczynają wykorzystywać nieaktualne techniki i budować nową erę systemów uczenia się, które bardziej przypominają “sieć uczenia się”, a mniej samodzielne oprogramowanie w pakiecie. według Forbesa ” z wyprzedzeniem, biorąc pod uwagę, że korporacje biorą pod uwagę przekonanie, że pracownicy są znacznie bardziej elastyczni w e-masteringu, wiedzą, że młodsza grupa pracowników wyrosła z inżynierią osadzoną w ich codziennym życiu i stopniu, więc dostosowują swoje nauczanie do potrzeb, wideo online, a także inne strategie rozumienia systemów multimedialnych. Jest to bardzo ważny fragment dokonań tych zakładów, chociaż inne korporacje, które zapominają o zmianie, w końcu znikną.

Badanie przeprowadzone przez Journal of E-Studying and better Training mówi, że ” poziom spełnienia z Web-superior instruction podniesiony do 95% z eksploracji 2011 – 2012, w porównaniu z 73 procent-87 procent z 2003-2004 osoba.”Badania te pokazują, że zarówno w badaniach młodzi ludzie byli zadowoleni z metody masteringu w Internecie, zwłaszcza uczniowie z Lat 2011 – 2012. Z tego typu eksperymentów, zakłady powinny naprawdę zauważyć, że e-poznanie nie jest faktycznie tylko jeden więcej obejmują do stopnia lub szkolenia, ale jest naprawdę centralne i pomocne metody edukacyjne, które mogą i powinny być realizowane, może to być potężna metoda, która daje organizacjom z wysoko wykwalifikowanej siły roboczej wraz z funkcjami biznesu ekonomicznie. E-poznanie może być elementem edukacji i nauczania w rzeczywistości jest tutaj, aby osiedlić.